Jerzy Grębosz - znowu najlepszy!!!

Z radością informuję o kolejnym sukcesie Dr Jerzego Grębosza.

Nasz niestrudzony popularyzator otrzymał pierwszą nagrodę i statuetkę "Złotego Kopernika" za film "Badamy tajemnice DNA" na I Festiwalu Filmów dla Edukacji organizowanym w dniach 6-8 grudnia w Warszawie przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych. Nagroda organizatorów i Publiczności została przyznana Jerzemu w kategorii Najlepszy Film dla Szkół Ponadpodstawowych. Organizator festiwalu Pani Aleksandra Chwedorowicz powiedziała, że Dr Grębosz oczarował publiczność i wszyscy byli pod wrażeniem niesamowitej erudycji autora jak i walorów edukacyjnych filmu. Werdykt nie mógł być inny.
Z kronikarskiego obowiązku informuję, że równorzędną pierwszą nagrodę w kategorii najlepszy film dla szkół podstawowych otrzymał Pan Zdzisław Kudła z Bielskiego Studia Filmów Rysunkowych za pełnometrażowy film animowany pt."Gwiazda Kopernika"

Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości organizatorów festiwalu: http://www.edukino.pl/

Zdjęcie przedstawiające wręczenie statuetki

Wręczenie statuetki

Zdjęcie laureata Jerzego Grębosza z nagrodą

Laureat Jerzy Grębosz

Zdjęcie laureatów Zdzisława Kudły i Jerzego Grębosza

Zdzisław Kudła i Jerzy Grębosz

Opr. Stanisław Kwieciński

Rozmowa z dr J. Greboszem w radiu RMF FM

Zdjęcie Jerzego Grębosza z nagrodą Zdjęcie Jerzego Grębosza w rozmowie z dzennikarzem RMF FM Grzegorzem Jasińskim Zdjęcie Jerzego Grębosza w rozmowie z dzennikarzem RMF FM Grzegorzem Jasińskim

Rozmowa z dr J. Gręboszem w radiu ESKA