VI Konferencja Doktorantów PAN – KonDokPAN 2022

VI Konferencja Doktorantów PAN – KonDokPAN 2022

W dniach 21-23.10.2022 r. w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN odbędzie się międzynarodowa konferencja w formie stacjonarnej z udziałem doktorantek i doktorantów Polskiej Akademii Nauk (PAN) z całej Polski. Wśród nich będą osoby kształcące się na studiach doktoranckich bądź w szkołach doktorskich prowadzonych przez jednostki Polskiej Akademii Nauk, specjalizujący się w dziedzinach takich jak Nauki Humanistyczne i Społeczne, Nauki Biologiczne i Rolnicze, Nauki Ścisłe i Nauki o Ziemi, Nauki Techniczne oraz Nauki Medyczne.

W ramach wydarzenia przewidziano panel dyskusyjny dotyczący przyszłości po doktoracie, a także części poświęcone prezentacjom badań zebranych uczestników.

Celem wydarzenia jest promowanie działalności młodych naukowców, poszerzanie wiedzy naukowej, dyskusja na temat dalszych planów zawodowych, a także integracja środowiska doktoranckiego PAN.

Sponsorami i partnerami wydarzenia są Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz firma Relvo. Patronami i partnerami są także fundacja DAAD, Porozumienie Doktorantów Uczelni Krakowskich, Mindy App, Forum Akademickie, fundacje Kraków Miastem Startupów oraz Kobiety Nauki.