Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla uczonych z IFJ PAN: dla Prof. Adama Maja za całokształt dorobku oraz dla Prof. Beaty Ziaji-Motyki za osiągnięcia w zakresie działalności naukowej

Z przyjemnością informujemy, że dwoje uczonych z naszego Instytutu znalazło się w gronie laureatów Nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Na uroczystej Gali Nauki Polskiej, która miała miejsce w dniu 18 lutego br. w Warszawie, nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za całokształt dorobku odebrał Profesor dr hab. Adam Maj, a Nagrodę za osiągnięcia w zakresie działalności naukowej otrzymała Profesor dr hab. Beata Ziaja-Motyka.

Wydarzenie było najważniejszą częścią obchodów Dnia Nauki Polskiej, który przypada 19 lutego.

Tegorocznym laureatom serdecznie gratulujemy.

Laureaci nagród

Prof. dr hab. Adam Maj

Prof. dr hab. Beata Ziaja-Motyka

(Copyright by Beniamin Motyka)