Platforma HRcloud

Szanowni Państwo,

Informuję, że IFJ PAN zakupił platformę Sage HRCloud. Dostęp do platformy daje Państwu w szybki sposób złożenie wniosku o urlop wypoczynkowy (okolicznościowy, opiekę nad zdrowym dzieckiem), bez papierowej wersji, poprzez wykorzystanie przeglądarki internetowej lub aplikacji. Państwa wniosek automatycznie trafi do kierownika i DSP.

Kierownik może, przed akceptacją, sprawdzić stan urlopów, planowane nieobecności innych pracowników.

Dostęp do platformy poprzez przeglądarkę

Zostanie do Państwa rozesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym w celu ustawienia hasła dostępowego do logowania się poprzez przeglądarkę internetową. Należy kliknąć w link otrzymany na poczcie instytutowej i postępować zgodnie z poleceniami.

Po otrzymaniu dostępu do platformy mogą Państwo wygenerować samodzielnie kod QR w celu otrzymania dostępu do aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna

Aby korzystać z aplikacji mobilnej należy ze sklepu Play lub App Store pobrać i zainstalować aplikację HRsys. Następnie wygenerować i zaczytać kod QR.

Generowanie kodu:

Należy z belki po lewej stronie wybrać: Profil/ Ustawienia, przejść do pola aplikacja mobilna i po lewej stronie kliknąć wygeneruj kod QR.

Poniżej podaję link z instrukcją składania wniosku o urlop wypoczynkowy: https://www.youtube.com/watch?v=V9UOkijobtw&t=2s

Ważne

Jeżeli Państwa wniosek zostanie zaakceptowany przez kierownika trafi on bezpośrednio do programu kadrowo-płacowego Symfonia. Aby anulować urlop należy telefonicznie poinformować Dział Spraw Pracowniczych i Administracyjnych /DSP/ 8315, 8317.

Nie ma możliwości dezaktywowania urlopu przez platformę.

Dodatkowe możliwości

Ponadto Kierownicy maja możliwość złożenia wniosku o dodatek za prace wykonywana w warunkach szkodliwych oraz wniosek o otwarcie rekrutacji na stanowiska nienaukowe.

Informacji w powyższym zakresie udziela Pani Monika Bator-Odynokow:
tel: 12 662 8317 lub 515 294 564
e-mail: Monika.Bator@ifj.edu.pl

Strona logowania